2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANI İLE YATAY GEÇİŞ SONUÇLARITüm Duyurular
03
EYL

2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı  Merkezi Yerleştirme Puanı ile Yatay Geçiş yapmaya hak kazanan öğrencilerin listesi aşağıda yer almaktadır.

YTÜ MİMARLIK FAKÜLTESİ
2018-2019 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI
MERKEZİ YERLEŞTİRME PUANI İLE YATAY GEÇİŞ YAPMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLER
         
 MİMARLIK BÖLÜMÜ (%30 İNGİLİZCE PROGRAMI)    
SIRA NO ÖĞRENCİ ADI, SOYADI ÜNİVERSİTESİ ÖSYS DÖNEMİ SONUÇ
1 EROL DEMİREL İstanbul Teknik Üniversitesi 2012 BÖLÜM 
2 FATMA KURT Gaziantep Üniversitesi 2013 BAŞARISIZ
3 MELİKE EFE Okan Üniversitesi 2014 BAŞARISIZ
4 ABDULLAH TURGUT Abdullah Gül Üniversitesi 2015 BÖLÜM 
5 SÜLEYMAN SEÇKİN KURU Abdullah Gül Üniversitesi 2016 BÖLÜM 
6 ÖZGE KOÇBULUT Abdullah Gül Üniversitesi 2016 HAZIRLIK
7 EMRULLAH HALİL KÜÇÜK KTO Karatay Üniversitesi 2016 BAŞARISIZ
8 LEYLA AKBEY İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 2016 BÖLÜM 
9 ZEKİYE YONCA ŞENTÜRK Yıldız Teknik Üniversitesi 2016 BÖLÜM 
10 TANER DÜNDAR İstanbul Üniversitesi 2016 BÖLÜM 
11 ÖMER BARIŞ KARAKAYA TOBB ETÜ 2016 BÖLÜM 
12 ONUR UTKU ÇELİK Yıldız Teknik Üniversitesi 2016 BÖLÜM 
13 ÖZGÜR DENİZ DOĞAN Yıldız Teknik Üniversitesi 2016 BÖLÜM 
14 SAFİYE USLU Hacettepe Üniversitesi 2016 BAŞARISIZ
15 ZEYNEP BOZDAM Abdullah Gül Üniversitesi 2017 BÖLÜM 
16 MERVE CEYDA ERDAL Kocaeli Üniversitesi 2017 BAŞARISIZ
17 HİLAL SİMGE OĞUZ Yüksek İhtisas Üniversitesi 2017 HAZIRLIK
         
   

 

 MİMARLIK BÖLÜMÜ ( % 100 İNGİLİZCE PROGRAMI)
   
SIRA NO ÖĞRENCİ ADI, SOYADI ÜNİVERSİTESİ ÖSYS DÖNEMİ SONUÇ
1 MUHAMMED TAY TC. İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi 2015 BÖLÜM
2 AYBERK ERKİN CULHA İstanbul Aydın Üniversitesi  2016 BÖLÜM
3 ÇİĞDEM AKİFOĞLU Boğaziçi Üniversitesi 2017 BÖLÜM
4 MAHMUT CAN AKDOĞAN Boğaziçi Üniversitesi 2017 BÖLÜM
5 ZİYA ÖZDİL Abdullah Gül Üniversitesi 2017 HAZIRLIK
6 ŞEHLA İREM EREN Yıldız Teknik Üniversitesi 2017 BÖLÜM
         
   
ŞEHİR VE BÖLGE PLANLAMA BÖLÜMÜ      
SIRA NO ÖĞRENCİ ADI, SOYADI ÜNİVERSİTESİ ÖSYS DÖNEMİ SONUÇ
1 TUBA ERSOY İstanbul Teknik Üniversitesi 2016 BAŞARISIZ
2 İREM NUR BALKAN  İstanbul Teknik Üniversitesi 2016 BAŞARISIZ
3 GAMZE NUR TEKELİ İstanbul Teknik Üniversitesi 2016 BÖLÜM
4 AHMET OĞUZ TALAN Kocaeli Üniversitesi 2017 HAZIRLIK
         
         
         
4 - 5 Eylül 2018 tarihleri arasında listede yer alan öğrencilerin kayıtları yapılacaktır.
Kayıt yaptıracak öğrencilerin gerekli evraklar ile Fakülte Sekreterliğine başvurmaları gerekmektedir.
Belirtilen kayıt tarihleri arasında herhangi bir nedenle kayda gelmeyenler kayıt hakkını kaybederler. (YTÜ Önlisans ve Lisans Düzeyindeki Programlar Arasında Geçiş ve Çift Anadal Yönergesi Madde 7)

 

Prof. Dr. Gülay ZORER GEDİK

Dekan