Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Basketbol, Futsal, Voleybol, Masa Tenisi TurnuvalarıTüm Duyurular
20
NİS

Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlük Kupası Fakültelerarası Öğrenci Turnuvasında  Fakültemizi temsil edecek olan Futsal, Basketbol, Voleybol ve Masa Tenisi takımlarımızın  müsabaka tarih ve saatleri aşağıda belirtilmektedir.

Öğrencilerimize başarılar diler, Turnuvaya öğretim elemanlarımızın ve öğrencilerimizin ilgisini rica ederiz.

Saygılarımızla,

YTÜ Mimarlık Fakültesi Dekanlığı

 

REKTÖRLÜK KUPASI – MİMARLIK FAKÜLTESİ TAKIMLARININ MAÇ PROGRAMLARI

 

1.BASKETBOL TAKIMI                                                                                                  

A GRUBU

  1. TAKIM 
  1. TAKIM 

GÜN 

SAAT 

MİMARLIK 

MAKİNA F.

26.04.12 Perşembe

12:30

MAKİNA F.

MİLLİ SARAYLAR

01.05.12 Salı

15:00

MİLLİ SARAYLAR

MİMARLIK

07.05.12 Pazartesi

14:30 

 

2. FUTSAL TAKIMI                                                                                                                     

A GRUBU

  1. TAKIM
  1. TAKIM

GÜN

SAAT

Y.D.Y.O.

MİMARLIK

25.04.12 Çarşamba

11:00

K.M.F.

Y.D.Y.O.

08.05.12 Salı

11:00

MİMARLIK

K.M.F.

14.05.12 Pazartesi

11:00

 

3. VOLEYBOL TAKIMI

D GRUBU

  1. TAKIM
  1. TAKIM

GÜN

SAAT

Y.D.Y.O.

SANAT TASARIM

24.04.12 Salı

15:30

İ.İ.B.F

MİMARLIK

26.04.12 Perşembe

10:30

MİMARLIK

SANAT TASARIM

30.04.12 Pazartesi

11:30

Y.D.Y.O.

İ.İ.B.F

01.05.12 Salı

13:00

MİMARLIK

Y.D.Y.O.

03.05.12 Perşembe

10:30

SANAT TASARIM

İ.İ.B.F

03.05.12 Perşembe

12:00

                                                                                             

4. MASA TENİSİ TAKIMI                                                                                              

C GRUBU

1.       TAKIM

2.       TAKIM

GÜN

SAAT

İNŞAAT

MİMARLIK

25.04.12 Çarşamba

13:00

İ.İ.B.F

İNŞAAT

30.04.12 Pazartesi

13:00

MİMARLIK

İ.İ.B.F

10.05.12 Perşembe

13:00

 

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ - REKTÖRLÜK KUPASI

MİMARLIK FAKÜLTESİ TAKIMLARI ve KADROLARI

FUTSAL TAKIMI

  1. Erkan Sümer (kaptan)                               
  2. Mehmet Can Öztürk
  3. Gökhan Çelik
  4. Doğan Çelikbilek
  5. Buğra Akay
  6. Ahmet İmrenk
  7. Erdem Aybulut
  8. Hüseyin Gürer
  9. Ozan Duvarcı
  10. Mehmetcan Altun
  11. Yücel Dönmez
  12. Bekir Alper Şireci

BASKETBOL TAKIMI

  1. Buğra Akay  (kaptan)                                               
  2. Alper Özbaşak
  3. Davut Atıcı
  4. Mert Tan
  5. Mehmet Can Öztürk
  6. Kemal Çölkesen
  7. Başar Altun
  8. Hüseyin Melih Çimenli
  9. Erdal Oylupınar
  10. Mehmet Koç
  11. Kerem Ganiç
  12. Berk Marmaralı
  13. Kemal Barut

VOLEYBOL TAKIMI

  1. Davut Atıcı  (kaptan)                               
  2. Gülçin GÜNGÖR
  3. Başak KOCABAŞ
  4. İbrahim Safa UYAR
  5. Gökhan ÇELİK
  6. Belin KENGER
  7. Arzu ÇETİNKAYA
  8. Aysun DURMAZ (Eramus)
  9. Osman ÖZDEMİR
  10. Bekir Alper ŞİRECİ
  11. Mehmet Can ALTUN
  12. Taygun ÜNSAL
  13. Emre SEYMENOĞLU
  14. Aylin Yörük
  15. Ramazan Yılmaz

MASA TENİSİ TAKIMI (erkek-bayan takımı)

  1. Ömer Şahin (kaptan)
  2. Mahmuthan Çakır
  3. Muhammet Tetikoğlu
  4. Mehmet Koç
  5. Ahmet Kurtay
  6. Kevser Yıldız